Такмичења и конкурси

Такмичења 2015.

Српски језик

Бркић Милица 5-2  3.место на Општинском , а 2. на Окружном такмичењу

Булајић Гордана 7-1 2. место на Општинском , а 3. на Окружном такмичењу

Орељ Анастасија 8-3  1. 2. место на Општинском такмичењу

Петровић Ивана 5-2  2. место на Општинском такмичењу

ПетровићМилица 7-3  2. место на Општинском такмичењу

Ћоровић Јелена 8-3 2. место на Општинском , а 1. на Окружном такмичењу

Ћоровић Јелена 8-3 1.место на Књижевној олимпијади (општина), 2. место на Окружном (округ)

Драгана Дукић 7-2 2.место на Књижевној олимпијади (општина)

Кнежевић Филип 7-2 1.место на Књижевној олимпијади(општина)

Букарица Срђан7-2  3.место на Књижевној олимпијади(општина)

Математика

Бакош Ненад 7-1 похвала Мислиша

Букарица Срђан 7-2   Мислиша 2.место (општина), 3.место (округ)

Величков Ђорђе 2.разред  похвала Мислиша

Марковић Маја 2-1   похвала Мислиша

Новаковић Милан 4-2  похвала Мислиша

Недељков Небојша 8-3 2.место на Општинском такмичењу

 Орељ Анастасија 8-3  похвала

ПетровићМилица 7-3  похвала Мислиша

Родић Милош 6-3      похвала Мислиша

Родић Урош 4-1 математика похвала на Општинском и пласман на Окружно такмичење

Савић Урош 3-1 похвала Мислиша; 3.место на Општинском такмичењу

Трбулин Сара 3-1  похвала Мислиша

Саобраћај  и ТИО

Боснић Ива 5-2   3.место на такмичењу из саобраћаја (општина)

Бороцки Катарина 4-1  2.место на такмичењу из саобраћаја (општина)

Јелић Александар 7-2    2.место на такмичењу из саобраћаја (општина)

Смајић Светозар 5-1     2.место на такмичењу из саобраћаја (општина); 3.место (округ)

Новаковић Николина 8-2  3.место на такмичењу из ТИО (општина)

Вукоје Вук 7-1  3.место на такмичењу из ТИО (општина)

Ђукић Зорана 8-2  2.место на такмичењу из ТИО (општина)

Мерњик Михајло 7-1 2.место на такмичењу из ТИО (општина)

 

Историја

Рајак Ненад 5-1 3.место на такмичењу из историје (општина)

Тушевљаковић Душан 6-1  3.место на такмичењу из историје (општина); 3.место на такмичењу из историје (округ)

Биологија

Петровић Огњена 5-2   3.место на такмичењу из биологије (општина)

Векић Лазар 5-1    1.место на такмичењу из биологије (општина)

Векић Лука 5-1   3.место на такмичењу из биологије (општина)

Новак Никола 5-1  2.место на такмичењу из биологије (општина)

Орељ Анастасија 8-3  2. место на такмичењу из биологије (општина)

 

Хемија

Букарица Срђан 7-2    1.место на такмичењу из хемије (општина); 2.место на такмичењу из хемије (округ) 

Грајић Сташа 7-3   2.место на такмичењу из хемије (општина)

Зубац Горана 8-1   2.место на такмичењу из хемије (општина)

Магазин Лазар 7-3   3.место на такмичењу из хемије (општина)

Орељ Анастасија 8-3  2.место на такмичењу из хемије (општина)

ПетровићМилица 7-3    1.место на такмичењу из хемије (општина)

 

Ликовни конкурси

Ликовни конкурс – групни рад специјална награда

Добитнице:

Бркић Милица 5-2

Булајић Гордана 7-1

Булајић Николина 6-2

Вујовић Николина 5-2

Грајић Сташа 7-3

Драговић Настасија 5-1

Малиновић Александра 5-1

Петровић Ивана 5-2

Петровић Огњена 5-2

Радун Дуња 5-1

Савић Јелена 5-1

Топић Невена 5-1

Чеман Миа 5-1

 

Ликовни конкурс поводом Дана школе „Вук Караџић“

Станимировић Стефан 6-3  1.место

Танкосић Ивана 7-3  2.место

 

Ликовни конкурс – верска настава

Јовановић Невена 3-1  1.место

Недељков Небојша 8-3  1.место

Тривуновић Ленка 3-1   3.место

 

Међународни ликовни конкурс

Влаисављевић Тијана 6-1 Међународни конкурс у Јапану специјална награда

 

 

Такмичења 2014.

Српски језик

Тијана Ћаћић 5-3 2.место на Општинском такмичењу из српског језика и пласман на Окружно

Николина Пајић 6-1  2. место на Општинском такмичењу из српског језика и пласман на Окружно

Милица Перишић  5 1  1.место на Општинском такмичењу из српског језика и пласман на Окружно

Лука Ловренчић  8-1 3.место на Општинском такмичењу из српског језика  и пласман на Окружно

Катарина Јовановић 8-1 2. место на Општинском такмичењу из српског језика и пласман на Окружно

Јован Савић  8-1   3. место на Општинском такмичењу из српског језика

Јелена Ћоровић  7-3  3. место на Општинском такмичењу из српског језика  и пласман на Окружно

Исидора Нинковић 5-1  1.место на Општинском такмичењу из српског језика и пласман на Окружно

Дејан Бјелић  8-1  3. место на Општинском такмичењу из српског језика  и пласман на Окружно,

 

Математика

Вукашин Петковић 8-1   3. место на Општинском такмичењу из математике  и пласман на Окружно

Светозар Смајић  4-1    2. место на Општинском такмичењу из математике  и пласман на Окружно

Сара Трбулин  2-1 1.награда на такмичењу из математике ,,Мислиша,, и учешће на Републичком такмичењу

Ненад Бакош  6-1  3. место на Општинском такмичењу из математике  и пласман на Окружно