Такмичења и конкурси


Такмичења 2016.

Спорт

Фудбал општинско такмичењедевојчице освојиле 3.место

Мали фудбалопштинско такмичење дечаци 1.место

Стони тенисопштинско такмичењеекипно 2.место, појединачно Страхиња Поњевић 2.место

Рукомет општинско такмичењедечаци 3.место

Рукомет општинско такмичењедевојчице 1.место

 

Литерарни конкурс "Србија и Русија шта нас уједињује" Драгана Дукић 8-2 3.место

Српски језик

Књижевна олимпијада

Душан Тушевљаковић 7-1општинско такмичење3.место

Милица Перишићопштинско такмичење3.место

Филип Кнежевић 8-1општинско такмичење2.место

Енглески језик

Лазар Магазин 8-3општинско такмичење

 

Француски језик

Милица Петровић 8-3општинско такмичење

Историја

Душан Тушевљаковић 7-1општинско такмичење3.место

 

 

 

Такмичења 2015.

Српски језик

Бркић Милица 5-2  3.место на Општинском , а 2. на Окружном такмичењу

Булајић Гордана 7-1 2. место на Општинском , а 3. на Окружном такмичењу

Орељ Анастасија 8-3  1. 2. место на Општинском такмичењу

Петровић Ивана 5-2  2. место на Општинском такмичењу

ПетровићМилица 7-3  2. место на Општинском такмичењу

Ћоровић Јелена 8-3 2. место на Општинском , а 1. на Окружном такмичењу

Ћоровић Јелена 8-3 1.место на Књижевној олимпијади (општина), 2. место на Окружном (округ)

Драгана Дукић 7-2 2.место на Књижевној олимпијади (општина)

Кнежевић Филип 7-2 1.место на Књижевној олимпијади(општина)

Букарица Срђан7-2  3.место на Књижевној олимпијади(општина)

Математика

Бакош Ненад 7-1 похвала Мислиша

Букарица Срђан 7-2   Мислиша 2.место (општина), 3.место (округ)

Величков Ђорђе 2.разред  похвала Мислиша

Марковић Маја 2-1   похвала Мислиша

Новаковић Милан 4-2  похвала Мислиша

Недељков Небојша 8-3 2.место на Општинском такмичењу

 Орељ Анастасија 8-3  похвала

ПетровићМилица 7-3  похвала Мислиша

Родић Милош 6-3      похвала Мислиша

Родић Урош 4-1 математика похвала на Општинском и пласман на Окружно такмичење

Савић Урош 3-1 похвала Мислиша; 3.место на Општинском такмичењу

Трбулин Сара 3-1  похвала Мислиша

Саобраћај  и ТИО

Боснић Ива 5-2   3.место на такмичењу из саобраћаја (општина)

Бороцки Катарина 4-1  2.место на такмичењу из саобраћаја (општина)

Јелић Александар 7-2    2.место на такмичењу из саобраћаја (општина)

Смајић Светозар 5-1     2.место на такмичењу из саобраћаја (општина); 3.место (округ)

Новаковић Николина 8-2  3.место на такмичењу из ТИО (општина)

Вукоје Вук 7-1  3.место на такмичењу из ТИО (општина)

Ђукић Зорана 8-2  2.место на такмичењу из ТИО (општина)

Мерњик Михајло 7-1 2.место на такмичењу из ТИО (општина)

 

Историја

Рајак Ненад 5-1 3.место на такмичењу из историје (општина)

Тушевљаковић Душан 6-1  3.место на такмичењу из историје (општина); 3.место на такмичењу из историје (округ)

Биологија

Петровић Огњена 5-2   3.место на такмичењу из биологије (општина)

Векић Лазар 5-1    1.место на такмичењу из биологије (општина)

Векић Лука 5-1   3.место на такмичењу из биологије (општина)

Новак Никола 5-1  2.место на такмичењу из биологије (општина)

Орељ Анастасија 8-3  2. место на такмичењу из биологије (општина)

 

Хемија

Букарица Срђан 7-2    1.место на такмичењу из хемије (општина); 2.место на такмичењу из хемије (округ) 

Грајић Сташа 7-3   2.место на такмичењу из хемије (општина)

Зубац Горана 8-1   2.место на такмичењу из хемије (општина)

Магазин Лазар 7-3   3.место на такмичењу из хемије (општина)

Орељ Анастасија 8-3  2.место на такмичењу из хемије (општина)

ПетровићМилица 7-3    1.место на такмичењу из хемије (општина)

 

Ликовни конкурси

Ликовни конкурс – групни рад специјална награда

Добитнице:

Бркић Милица 5-2

Булајић Гордана 7-1

Булајић Николина 6-2

Вујовић Николина 5-2

Грајић Сташа 7-3

Драговић Настасија 5-1

Малиновић Александра 5-1

Петровић Ивана 5-2

Петровић Огњена 5-2

Радун Дуња 5-1

Савић Јелена 5-1

Топић Невена 5-1

Чеман Миа 5-1

 

Ликовни конкурс поводом Дана школе „Вук Караџић“

Станимировић Стефан 6-3  1.место

Танкосић Ивана 7-3  2.место

 

Ликовни конкурс – верска настава

Јовановић Невена 3-1  1.место

Недељков Небојша 8-3  1.место

Тривуновић Ленка 3-1   3.место

 

Међународни ликовни конкурс

Влаисављевић Тијана 6-1 Међународни конкурс у Јапану специјална награда

 

 

<!--[if gte mso 9]> <w:LsdException L

Tакмичења у 2013. години

Физика

 Андреј Хложан 8-1 1.место наставник: Данијела Мијатовић

Вукашин Петковић 7-1 3.место наставник: Данијела Мијатовић

 Специјалну похвалницу и право учешћа на окружно такмичење добили су ученици: Сергеј Аугустинов 8-2 и Дејан Клипа 8-1.

 

Биологија

 Ана Штрбац 8-1 2.место наставник: Мирослава Перак

Милош Петковић 8-1 2.место наставник: Мирослава Перак

Анастасија Орељ 6-3 2.место наставник: Мирослава Перак

Даница Карановић 6-3 2.место наставник: Мирослава Перак

Ивана Штрбац 6-1 3.место наставник: Мирослава Перак

Бојана Карановић 6-2 3.место наставник: Мирослава Перак

Анђела Бошњак 6-2 3.место наставник: Мирослава Перак

Марија Мијатовић 6-3 3.место наставник: Мирослава Перак

 

Српски језик

 Ана Штрбац 8- 1 2.место наставник: Бранка Милиновић

Николина Пајић 5-1 2. место наставник:Далиборка Кузманчев

Љиљана Григиријевић 5-2 2.место наставник:Далиборка Кузманчев

Јелена Чапанда 6-1 2.место наставник:Мариола Давидовић

Јелена Ћоровић 6-3 2.место наставник:Мариола Давидовић

Анастасија Орељ 6-3 3.место наставник:Мариола Давидовић

 

 Енглески језик

 Анђела Пилиповић 8-1 2. место наставник: Светлана Савић

Јована Бошњак 8-1 3. место наставник: Светлана Савић

Оља Малешевић 8-2 3. место наставник: Светлана Савић

Милица Сантрач 8-2 3. место наставник: Светлана Савић

 

Математика

 Стојан Јерковић 3-1 1. место учитељица: Александра Новаков

Светозар Смајић 3-1 3.место учитељица: Александра Новаков

Лана Бецин 4-1 3.место учитељица: Татјана Шкрбић

Душан Тушевљаковић 4-1 3. место учитељица: Татјана Шкрбић

Филип Кнежевић 5-1 3.место наставник: Милена Бакош

Милица Петровић 5-3 3. место наставник: Милена Бакош

Вукашин Петковић 7-1 3.место наставник: Милена Бакош

Дејан Клипа 8-1 3.место наставник: Љиљана Баљ

 

 Историја

 Стефан Штрбац 8-1 1.место наставник: Вукосава Бубуљ

Милош Петковић 8-1 1.место наставник: Вукосава Бубуљ

Игор Роквић 6-1 3.место наставник: Вукосава Бубуљ

 

Географија

 

 Ана Штрбац 8-1 2.место наставник: Татјана Агић

Дејан Бјелић 7-1 2.место наставник: Татјана Агић

 

Техничко и информатичко образовање

 

Екипно 2.место у Општини, наставник: Радован Сердар

 

 Саобраћај

 Милан Марјанов   Општинско 2.место, наставник: Радован Сердар

 Жељана Торлаковић 8- Општинско 2.место, пласман на Републичко, наставник: Радован Сердар

 

 Информатика

 

“Тесла инфо-куп” Нови Сад , мудл тест на рачунару, одговори СМС-ом

 Сергеј Августинов, Дарко Грајић

Пласман на Републичко такмичење

 

Такмичења 2012.године

1 награда на литерарном конкурсу "Деца без завичаја"

Поводом манифестације "Деца без завичаја" ученица Жељана Бован је освојила прво место на литерарном конкурсу у жестокој конкуренцији од преко 350 радова. Честитамо!

Награде на конкурсу "Моја бајка"

На конкурсу под назовом "Моја бајка" који је организовала ОШ " Вук Караџић" поводом Дана школе, ученик наше школе Бојан Магазин 8-3 освојио је специјалну награду, а Дуња Танкосић 7-3 друго место на ликовном конкурсу. честитамо!

БИОЛОГИЈА ( Наставник- Мирослава Перак)

Тамара Деак 8. разред 1. место
Лана Кнежевић 8.разред 2.место
Марија Дукић 7. разред 2. место
Ања Перак 7. разред 2. место
Јелена Јандрић 7. разред 3. место

На окружном такмичењу ученице осмог разреда Лана Кнежевић и Тамара Деак су освојиле пласман на републичко такмичење.

СРПСКИ ЈЕЗИК ( Наставнице- Бранка Милиновић, Далиборка Кузманчев, Мариола Давидовић)

Сузана Миладић 8. разред 1. место
Алекса Ћоровић 8. разред 1. место
Бојан Магазин 8. разред 3. место
Ивана Бркић 6. разред 1. место
Марија Кајтез 7. разред 3. место
Ана Штрбац 5. разред 3. место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ( Наставник- Данијела Милаковић)

Алекса Ћоровић 8. разред 1. место
Кристиан Фараго 8. разред 2. место

ФИЗИКА ( Наставник- Даниела Мијатовић)

Сузана Миладић 8. разред 2. место
Уна Ђорђић 7. разред 3. место

МАТЕМАТИКА (Учитељица- Александра Новаков)

Вукашин Петковић 4. разред 3. место

ИСТОРИЈА ( Наставник- Вукосава Бубуљ)

Милош Петковић 5. разред 2. место
Срђан Божић 5. разред 2. место
Сергеј Аугустинов 5. разред 3. место
Марко Вигњевић 5. разред 3. место
Теодора Ђедовац 6. разред 3. место

ТЕХНИЧКО ВАСПИТАЊЕ ( Наставник- Радован Сердар)

Марко Јововић 8. разред 1. место

ИНФОРМАТИКА ( Наставник- Биљана Шутић)

Марко Миркајловић 7. разред 3. место

 Мислиша

У свим основним и средњим школама, у четвртак 14.3 2013, организује се математичко такмичење "Мислиша". Покровитељ такмичења је "Архимедес", математичко друштво.

У нашој школи, координатор такмичења је учитељица Татјана Шкрбић.Такмичење се одржава 14.3. од 11.30 до 13.00.Укупно је пријављено 62 ученика, а обухваћени су ученици oд 1. до 8. разреда. Тестови се шаљу "Архимедесу", који ,после прегледања, додељује дипломе за прво, друго, треће место, као и похвалнице за учешће. Најуспешнији такмичари, који освоје 100 бодова, учествоваће на такмичењу у Београду. Најуспешнији на такмичењу у Београду добијају учешће на летњем кампу.

Multimedia WorkshopMoj web sajt